top of page

Dags för loppis!

I samband med att vi har en container tillgänglig så tänkte vi anordna en loppis på innergården. Alla boende i föreningen är välkommen att sälja, så passa på att rensa era förråd och ta en filt/ett bord och sälj allt ni inte behöver eller vill ha längre.


När: 29 maj

Tid: 11:00-16:00

Plats: Innergården BRF Lugnvattnet 1


Varmt välkomna!


P.S. Det ni inte får sålt eller vill behålla kan ni sen slänga i containern som kommer att stå vid muren nära Vävar Johans gata 13.

120 visningar0 kommentarer

Senaste inlägg

Visa alla

Av hänsyn till alla boendes säkerhet, trivsel och kostnader vill vi uppmana och påminna om följande: Se till att portar går igen när ni passerar, främst för att undvika att obehöriga tar sig in i fast

Som ett led i förbättringen av föreningens energiförbrukning samt för att få bättre koll på vårt inomhusklimat i fastighetens alla lägenheter har tjänsten värmeoptimering beställts av vår fjärrvärmele

bottom of page