top of page

Arbete med föreningens smidesräcken påbörjas den 29/8

Uppdaterat: 31 aug. 2022

ME Måleri påbörjar arbetet med att renovera föreningens smidesräcken samt vissa av våra portar den 29 augusti. De kommer att börja arbeta i våra allmänna utrymmen som bland annat loftgångarna och återkommer med vidare information om åtgärder som berör utrymmen som bara nås via vissa lägenheter.

77 visningar0 kommentarer

Senaste inlägg

Visa alla

Det är flera boende under årens lopp som hört av sig till styrelsen om möjligheten att glasa in sin balkong. Vi gör nu en intressekoll på hur stort intresset är för detta. Är det tillräckligt många ka

Våra cykel- och barnvagnsförråd börjar bli väldigt fulla och en rensning av dem är välbehövlig. Vi har anlitat en firma för att hjälpa oss att rensa. De kommer under fredagen den 31 mars att röra sig

Årsstämman för 2023 kommer att hållas den 11 juni och vi ber er att inkomma med motioner senast den 1 april till info@brflugnvattnet1.se. Information från valberedningen Vill du vara delaktig i att gö

bottom of page