top of page

Underhållsarbete bredband 1 mars

Stokab kommer att göra ett planerat underhållsarbete på en fiberförbindelse som

kommer påverka vårt bredband. Underhållsarbetet beräknas ta ca 10 minuter och

kommer att utföras någon gång mellan kl 07.30-08.30 den 1 mars. Under tiden som

arbetet utförs kommer vi tyvärr få avbrott i leveransen och bredband,

bredbandstelefoni och bredbands-tv kommer inte att fungera under tiden.


Behöver ni hjälp?

Om du har frågor eller behöver hjälp, kontakta Stokabs kundtjänst på 08-5012 20 10, vardagar 08.00-22.00, samt helgdagar 10.00-18.00.


82 visningar0 kommentarer

Senaste inlägg

Visa alla

Byte av matta på loftgångarna

KVM Roslagen har fått i uppdrag av Nordstaden och styrelsen för Brf Lugnvattnet 1 att byta ut mattan som ligger på loftgångarna och justera marksten som ligger under mattan. Arbetet startar tisdag 28/

Garagestädning

Måndagen den 3 juni städar Coreclean vårt garage. Städningen pågår mellan kl.08:00-16:00., så under den tiden ska burarna lämnas helt tomma och olåsta. Detta för att minimera risker samt uppnå bästa r

Kallelse till årsstämma i BRF Lugnvattnet 1

Styrelsen för Bostadsrättsföreningen Lugnvattnet 1 kallar härmed föreningens medlemmar till årsstämma. Datum: 2024-06-02 Tid: 13.00 Förfarande: Fysiskt stämma i föreningens gemensamma lokal på Rorgäng

Opmerkingen


bottom of page