top of page

Underhållsarbete bredband 1 mars

Stokab kommer att göra ett planerat underhållsarbete på en fiberförbindelse som

kommer påverka vårt bredband. Underhållsarbetet beräknas ta ca 10 minuter och

kommer att utföras någon gång mellan kl 07.30-08.30 den 1 mars. Under tiden som

arbetet utförs kommer vi tyvärr få avbrott i leveransen och bredband,

bredbandstelefoni och bredbands-tv kommer inte att fungera under tiden.


Behöver ni hjälp?

Om du har frågor eller behöver hjälp, kontakta Stokabs kundtjänst på 08-5012 20 10, vardagar 08.00-22.00, samt helgdagar 10.00-18.00.


80 visningar0 kommentarer

Senaste inlägg

Visa alla

Styrelsen för Bostadsrättsföreningen Lugnvattnet 1 kallar härmed föreningens medlemmar till årsstämma. Datum: 2023-06-11 Tid: 14.00 Förfarande: Fysiskt stämma i föreningens gemensamma lokal på Rorgäng

Som aviserat i era postfack behöver fogarna i fasaderna åtgärdas och i samband med det har vi beställt tvätt av hela fasaden för att bland annat få bort algpåväxt. Vi måste rengöra fasad för att kunna

Vi har under våren gjort en intresseförfrågan kring inglasning av balkong bland föreningens medlemmar. Tyvärr var intresset inte tillräckligt stort för att styrelsen skall driva det vidare, vilket äve

bottom of page