top of page

Underhållsarbete på fiberförbindelse

Stokab kommer att göra ett planerat underhållsarbete på en fiberförbindelse som kommer att påverka föreningens bredband. Underhållsarbetet innebär två korta avbrott på 10 minuter, det första kl 08:00 och det andra 16:00 den 3 maj. Under tiden som arbetet utförs kommer ni tyvärr få avbrott i leveransen och bredband, bredbandstelefoni och bredbands-tv kommer inte att fungera under avbrottet.


Har ni frågor?

Om du har frågor eller behöver hjälp, kontakta gärna Stockholms Stadsnäts kundtjänst på 08-5012 20 10. De har öppet på vardagar 08:00-22:00, samt helgdagar 10:00-18:00.

99 visningar0 kommentarer

Senaste inlägg

Visa alla

Byte av matta på loftgångarna

KVM Roslagen har fått i uppdrag av Nordstaden och styrelsen för Brf Lugnvattnet 1 att byta ut mattan som ligger på loftgångarna och justera marksten som ligger under mattan. Arbetet startar tisdag 28/

Garagestädning

Måndagen den 3 juni städar Coreclean vårt garage. Städningen pågår mellan kl.08:00-16:00., så under den tiden ska burarna lämnas helt tomma och olåsta. Detta för att minimera risker samt uppnå bästa r

Kallelse till årsstämma i BRF Lugnvattnet 1

Styrelsen för Bostadsrättsföreningen Lugnvattnet 1 kallar härmed föreningens medlemmar till årsstämma. Datum: 2024-06-02 Tid: 13.00 Förfarande: Fysiskt stämma i föreningens gemensamma lokal på Rorgäng

Comentários


bottom of page