top of page

Viktig information om fakturan för garageplats

Som vi tidigare meddelat har det blivit fel på garageavgiften för de som nyligen fått en laddstolpe installerad. Tyvärr hinner inte Nordstaden få ut nya fakturor för januari månad, så vi ber alla som fått en felaktig faktura att betala redan aviserad avgift för januari. Nya fakturor för februari och mars kommer att skickas ut och 200 kr kommer istället att dras av på februariavgiften.


Vi ber så mycket om ursäkt för det inträffade!

136 visningar0 kommentarer

Senaste inlägg

Visa alla

Föreningslokalen/övernattningslägenheten

Bästa BRF-medlemmar Vi har i dagarna fått in stora avbokningar på föreningslokalen och då efterfrågan tidigare varit väldigt hög här under sommaren så vill vi informera om att det nu finns en hel del

Påminnelse: Renovering av hissar

Idag måndagen den 8 juli påbörjas byten av bälten för föreningens hissar. Arbetet är planerat till att ta ca 1,5 arbetsdag per hiss. Arbetet kommer att påbörjas på Rorgängargatan 2 för att sedan forts

Renovering av hissar

Måndagen den 8 juli påbörjas byten av bälten för föreningens hissar. Arbetet är planerat till att ta ca 1,5 arbetsdag per hiss. Arbetet kommer att påbörjas på Rorgängargatan 2 för att sedan fortsätta

Comments


bottom of page