top of page

Föreningslokalen/övernattningslägenheten

Bästa BRF-medlemmar


Vi har i dagarna fått in stora avbokningar på föreningslokalen och då efterfrågan tidigare varit väldigt hög här under sommaren så vill vi informera om att det nu finns en hel del tillgängligt här under sommaren. Tillgänglighet och bokning hittar ni här: https://www.brflugnvattnet1.se/foereningslokal


Glöm ej att ange ert lägenhetsnummer vid bokning (vårt föreningsinterna som står på er ytterdörr).


TREVLIG SOMMAR!

143 visningar0 kommentarer

Senaste inlägg

Visa alla

Påminnelse: Renovering av hissar

Idag måndagen den 8 juli påbörjas byten av bälten för föreningens hissar. Arbetet är planerat till att ta ca 1,5 arbetsdag per hiss. Arbetet kommer att påbörjas på Rorgängargatan 2 för att sedan forts

Renovering av hissar

Måndagen den 8 juli påbörjas byten av bälten för föreningens hissar. Arbetet är planerat till att ta ca 1,5 arbetsdag per hiss. Arbetet kommer att påbörjas på Rorgängargatan 2 för att sedan fortsätta

Comments


bottom of page