top of page

Har du problem med långsprötad silverfisk?

Här kommer en uppmaning till er boende som har problem med långsprötad silverfisk. För att föreningen ska kunna få hjälp av Anticimex med att försöka åtgärda detta via vår försäkring, så uppmanas alla boende som har problem med detta att felanmäla till vår förvaltare Nordstaden.


Din felanmälan gör du på följande länk: https://nordstaden.se/felanmalan/
238 visningar0 kommentarer

Senaste inlägg

Visa alla

Föreningslokalen/övernattningslägenheten

Bästa BRF-medlemmar Vi har i dagarna fått in stora avbokningar på föreningslokalen och då efterfrågan tidigare varit väldigt hög här under sommaren så vill vi informera om att det nu finns en hel del

Påminnelse: Renovering av hissar

Idag måndagen den 8 juli påbörjas byten av bälten för föreningens hissar. Arbetet är planerat till att ta ca 1,5 arbetsdag per hiss. Arbetet kommer att påbörjas på Rorgängargatan 2 för att sedan forts

Renovering av hissar

Måndagen den 8 juli påbörjas byten av bälten för föreningens hissar. Arbetet är planerat till att ta ca 1,5 arbetsdag per hiss. Arbetet kommer att påbörjas på Rorgängargatan 2 för att sedan fortsätta

Comments


bottom of page