top of page

Porttelefonen - nytt nummer

Nu har vi fått ett nummer som visas på skärmen på din telefon, när någon ringer på porttelefonen. Tidigare stod det okänt/hemligt nummer. Numret som visas är: +46 8 452 09 24.


Som tidigare låser du upp porten genom att trycka * alternativt 5 och lägger sedan på luren. Vill ni inte öppna, så avslutar ni bara samtalet.

131 visningar0 kommentarer

Senaste inlägg

Visa alla

Styrelsen för Bostadsrättsföreningen Lugnvattnet 1 kallar härmed föreningens medlemmar till årsstämma. Datum: 2023-06-11 Tid: 14.00 Förfarande: Fysiskt stämma i föreningens gemensamma lokal på Rorgäng

Som aviserat i era postfack behöver fogarna i fasaderna åtgärdas och i samband med det har vi beställt tvätt av hela fasaden för att bland annat få bort algpåväxt. Vi måste rengöra fasad för att kunna

Vi har under våren gjort en intresseförfrågan kring inglasning av balkong bland föreningens medlemmar. Tyvärr var intresset inte tillräckligt stort för att styrelsen skall driva det vidare, vilket äve

bottom of page